Širokouhlý prúd vzduchu Konštrukcia krídel nástenné jednotky HKEU XAL umožňuje široký uhol pohybu, zvýšenie objemu vzduchu a časovanie rozvodu vzduchu v prostredí. Široký rozsah prietoku vzduchu odstraňuje "mŕtve" oblasti a zlepšuje chladiaci a vykurovací efekt a zaisťuje pohodlie a pohodu. Obojsmerný prúd vzduchu Hustota studeného vzduchu a horúceho vzduchu sa výrazne líšia. Táto funkcia platí pre HKEU XAL, je schopná rozlíšiť, v závislosti na tom, či je prevádzkový režim v režime chladenia alebo kúrenia, uhol prietoku vzduchu. Dvojité naklonenie žalúzií Ventilačné krídla nástennej jednotky HKEU XAL možno nastaviť v dvoch rôznych uhloch sklonu, v závislosti na tom, ako chcete rozptýliť vzduch v miestnosti, ktorá má byť klimatizovaná. režim Turbo V prípade, že užívateľ chce dosiahnuť požadovanú teplotu v najkratšom možnom čase, na HKEU XAL jednotkách MONOSPLIT Flexy linka linky DC striedače je možné aktivovať funkciu Turbo, ktorý maximalizuje prevádzkovú kapacitu stroja. 12 stupňov rýchlostí ventilátora Špeciaálny 12-krokový motor menič otáčok bol navrhnutý pre vnútorné ventiláciu stenových jednotiek HKEU XAL. Výsledkom je ešte príjemnejšie vnímanie klímy (v chladných i teplých podmienkach). 3D prúdenie vzduchu Vertikálne a horizontálne oscilácie plutiev jednotiek HKEU XAL umožňujú široký uhol pohybu pre homogénnu difúziu vzduchu v každom bode miestnosti. BIO FILTER Medzi klimatizačných MONOSPLIT stien na trhu, Flexy linka DC Menič je vybavený BIO filter, ktorý je schopný udržať veľmi malé častice prachu v suspenzii a neutralizuje baktérie, plesne a mikróby.  MULTI SYSTÉMY pre obytné a kancelárske priestory Klimatizačné jednotky HOKKAIDO sú založené na Inverterových technológiach, ktoré s a vyznačujú veľmi vysokým stupňom účinnosti a výbornou spoľahlivosťou. Na jednu externú jednotku je možné napojiť až 4 ks vnútorných jednotiek v rôznom prevedení. Pre vonkajšiu jednotku postačuje jeden elektrický napájací kábel.  Trieda A++/A+  - Multi System pre 2 miestnosti - Multi System pre 3 miestnosti - Multi System pre 4 miestnosti  Klimatizačné jednotky si môžete zvoliť medzi nástennými jednotkami Suzumi alebo kazetové, konzolové a kanálové jednotky zabudované v strope. Všetky prevedenia vnútorných jednotiek sa môžu navzájom ľubovolne kombinovať.   NOVÉ - ekologické chladivo Prechodom na nové chladivo R32 sa až trojnásobne znižuje ekologická záťaž ovzdušia.
Klimatizácia pre domácnosti a kancelárske priestory
© IMTEC s.r.o. 1993-2023 / Kadnárova 19, 831 52 Bratislava, Slovakia Tel.: +421 905 616 753
Mapa stránok Produkty Kontakty
vysokotlakové čerpadlá fitingy a komponenty trysky vysokotlakové potrubia riadiace moduly filtre vody
Cennik 2023 Vodná hmla
Inštalačné schémy Vodná hmla
Cennik 2022 Klimatizácia TOSHIBA
Katalog 2022 Klimatizácia HOKKAIDO
IMTEC s.r.o. Kadnárova 19 83152 Bratislava IČO: 46765719 DIČ: 2023574179 IČ DPH: SK2023574179 Obchodný register Bratislava I Oddiel: Sro, čislo vložky 82931/B
Klimatizácia HAORI
Internetový obchod MistingShop - IMTEC
Klimatizácia pre domácnosti a kancelárske priestory
© IMTEC s.r.o. Kadnárova 19, 831 52 Bratislava, Slovakia Tel.: +421 905 616 753
Mapa stránok Produkty Kontakty
vysokotlakové čerpadlá fitingy a komponenty trysky vysokotlakové potrubia riadiace moduly filtre vody
IMTEC s.r.o. Kadnárova 19 83152 Bratislava IČO: 46765719 DIČ: 2023574179 IČ DPH: SK2023574179 Internetový obchod
Cennik 2022 Vodná hmla
Inštalačné schémy Vodná hmla
Cennik 2023 Klimatizácia TOSHIBA
Širokouhlý prúd vzduchu Konštrukcia krídel nástenné jednotky HKEU XAL umožňuje široký uhol pohybu, zvýšenie objemu vzduchu a časovanie rozvodu vzduchu v prostredí. Široký rozsah prietoku vzduchu odstraňuje "mŕtve" oblasti a zlepšuje chladiaci a vykurovací efekt a zaisťuje pohodlie a pohodu. Obojsmerný prúd vzduchu Hustota studeného vzduchu a horúceho vzduchu sa výrazne líšia. Táto funkcia platí pre HKEU XAL, je schopná rozlíšiť, v závislosti na tom, či je prevádzkový režim v režime chladenia alebo kúrenia, uhol prietoku vzduchu. Dvojité naklonenie žalúzií Ventilačné krídla nástennej jednotky HKEU XAL možno nastaviť v dvoch rôznych uhloch sklonu, v závislosti na tom, ako chcete rozptýliť vzduch v miestnosti, ktorá má byť klimatizovaná. režim Turbo V prípade, že užívateľ chce dosiahnuť požadovanú teplotu v najkratšom možnom čase, na HKEU XAL jednotkách MONOSPLIT Flexy linka linky DC striedače je možné aktivovať funkciu Turbo, ktorý maximalizuje prevádzkovú kapacitu stroja. 12 vnútorných rýchlostí vetranie Zvláštne 12-krokový motor meniče otáčok bol navrhnutý pre vnútorné ventiláciu stenových jednotiek HKEU XAL. Výsledkom je ešte príjemnejšie vnímanie klímy (v chladných i teplých podmienkach). 3D prúdenie vzduchu Vertikálne a horizontálne oscilácie plutiev jednotiek HKEU XAL umožňujú široký uhol pohybu pre homogénnu difúziu vzduchu v každom bode miestnosti. BIO FILTER Medzi klimatizačných MONOSPLIT stien na trhu, Flexy linka DC Menič je vybavený BIO filter, ktorý je schopný udržať veľmi malé častice prachu v suspenzii a neutralizuje baktérie, plesne a mikróby.
MULTI SYSTÉMY pre obytné a kancelárske priestory Klimatizačné jednotky HOKKAIDO sú založené na Inverterových technológiach, ktoré s a vyznačujú veľmi vysokým stupňom účinnosti a výbornou spoľahlivosťou. Na jednu externú jednotku je možné napojiť až 4 ks vnútorných jednotiek v rôznom prevedení. Pre vonkajšiu jednotku postačuje jeden elektrický napájací kábel. Trieda A++/A+ - Multi System pre 2 miestnosti - Multi System pre 3 miestnosti - Multi System pre 4 miestnosti Klimatizačné jednotky si môžete zvoliť medzi nástennými jednotkami Suzumi alebo kazetové, konzolové a kanálové jednotky zabudované v strope. Všetky prevedenia vnútorných jednotiek sa môžu navzájom ľubovolne kombinovať. NOVÉ - ekologické chladivo Prechodom na nové chladivo R32 sa až trojnásobne znižuje ekologická záťaž ovzdušia.